Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenmaskiner & Foodprocessorer
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

En kapacitet på 1,60 liter er nok til hverdagens behov. Maskiner som denne er tit mere kompakte end indbygningsmodeller. Der medfølger ingen kaffekværn.
Prøv fleksible betalinger med
Annonce
Laveste pris for La Marzocco Linea Micra White er 27.698 kr. Det er den bedste pris lige nu blandt 5 butikker.
Alle fortjener en rigtig god kop kaffe. I dag findes der mange forskellige måder at brygge kaffe på. for eksempel kan man lave espresso, pour over eller cold brew. La Marzocco Linea Micra White er en kaffemaskine, som passer i de fleste køkkener.
Espresso er basen i for eksempel café latte og cappuccino, så en espressomaskine er både alsidig og brugbar. For at undgå at det drypper fra kaffemaskinen er den udstyret med en drypbakke. Den er nem at tage af og vaske efter behov.
Det her er en klassisk kaffemaskine, som du kan stille, hvor du vil i køkkenet. Den her kaffemaskine, er ikke med indbygget kaffekværn, så hvis du vil have friskmalet kaffe, er det en god idé også at købe en kaffekværn.
I kategorien kaffemaskiner er det her i øjeblikket rigtig populær kaffemaskine på PriceRunner og i dag er den laveste pris 27698.00 kr. Prisen er over gennemsnittet for kategorien, hvilket i kombination med alle funktionerne gør den her kaffemaskine til et premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | La Marzocco Linea Micra White |
| Mærke | La Marzocco |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Ja |
Materiale | |
| Materiale | Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Spænding | 110.0 V |
| Effekt | 1600 W |
Mål | |
| Vægt | 19.1 kg |
| Højde | 33.0 cm |
| Bredde | 29.2 cm |
| Dybde | 39.4 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2023-08-14 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Display, Drypbakke |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Tilhørende mobilapp, Indbygget Wi-Fi, Varmtvandsfunktion |
| Farve | Hvid |
| Producent farve | White |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 2.0 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
| Kapacitet (mælkekande) | 0.35 L |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .