Andre køkkenapparater
Bagemaskiner
Blendere
Brødristere
Dehydratorer
Frituregryder & Airfryere
Gasbrændere
Håndmixere
Ismaskiner
Isterningmaskiner
Juicere
Kaffekværne
Kaffemaskiner
Kødhakkere
Køkkenvægte
Madkogere
Minihakkere & Spiralizere
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Pålægsmaskiner
Røremaskiner & Foodprocessorer
Sandwichgrill
Sodavandsmaskiner
Stavblendere
Vaffeljern
Vakuumpakkere
Vandkedel

Espressomaskine, med Mælkeskummer, Drypbakke, Display, 1200W, Kapacitet: 2.8 L, Kapacitet (kopper): 2 Kopper, Genanvendelig, Farve: Rød
Laveste pris for Profitec Go Matte Red er 7.995 kr.. Det er den bedste pris lige nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Produktnavn | Profitec Go Matte Red |
| Mærke | Profitec |
| Type | Espressomaskiner |
Egenskaber | |
| App-styring | Nej |
Materiale | |
| Materiale | Kobber, Rustfrit stål |
Strømkilde | |
| Effekt | 1200 W |
Mål | |
| Vægt | 12.9 kg |
| Dybde | 36.2 cm |
| Højde | 38.1 cm |
| Bredde | 21.0 cm |
Øvrigt | |
| Oprettet på PriceRunner | 2024-03-09 |
Produktegenskaber | |
|---|---|
| Antal brygudløb | 2 |
| Bryggetryk | 15.0 bar |
| Egenskaber | Display, Drypbakke |
| Filtertype | Genanvendelig |
| Funktioner | Automatisk slukning, Programmerbar, Timer, Tom vandbeholderregistrering |
| Farve | Rød |
| Integreret | Nej |
| Integreret kaffekværn | Nej |
| Integreret mælkeskummer | Ja |
| Kapacitet | 2.8 L |
| Kapacitet (kopper) | 2 Kopper |
Ovenstående oplysninger stammer fra forskellige eksterne kilder og er derfor kun vejledende. Har du opdaget noget, der ikke helt stemmer ved det her produkt? Eller har du forslag til forbedringer? Send eller .